Altın Oran Enjeksiyonu

Estetiğe matematik yaklaşımımız..

Vücudumuzun en büyük organı hangisi? Hiç düşündünüz mü? Cevabı ilk anda aklımıza gelmiyor… Ama kim olduğumuzu, ne olduğumuzu, karakterimizi ve görüntümüzü belirleyen, tüm hayatımızın kaydedildiği en büyük organımızın deri olduğunu yadsıyamayız.. Gençliğimizin taze ve ışıltılı görüntüsünü de, yaşlılığımızın sarkan ve kırışan görünümünü de ona borçlu değil miyiz ?

Cerrahi dışı yüz gençleştirme operasyonlarımızda “Altın Oran Enjeksiyonu” ile yeni bir memnuniyet çağı başlatıyoruz. Doğanın, sanatın ve mimarinin mucizevi “altın oran” dengesini, deneyim, birikim ve gelişmiş tıbbi donanımımızla estetik dünyasına taşıdık.

“Üç Nesil Estetik” yaklaşımımız kliniğimizin  yaşam tarzını, “Altın Oran” ise  matematik yaklaşımımızı özetliyor…

Yaşınız ne olursa olsun, yüzünüzün aritmetiğine müdahele ederek gerçekleştirdiğimiz “Altın Oran Enjeksiyonu” güzellik ve doğallığı birarada sunuyor. Güzellik potansiyelinizi maksimize eden ve bir saatten az süren bu yöntemde armoni, denge ve simetri yaratan özel bir formül kullanıyoruz. Formülümüzü oluşturan dokularımızın arasında var olan (maaalesef zaman içinde kaybolan ve  dışarıdan desteklediğimiz) hyaluronik asit…

  • Önlem alıyoruz: 20-30 yaş

Önümüzdeki yılların yaratabileceği  bozulmaları önceden teşhis edip gereken noktalara altın oran enjeksiyonu ile önlem alıyoruz.

  • Koruyoruz: 40-50 yaş

Olgun yaşlarımızda karakterimizi belirleyen, güzelliğimizi oluşturan bölgeleri altın oran enjeksiyonu ile koruyor, yıllara yenilmemesi için destekliyoruz.

  • Güzelleştiriyoruz:  50 yaş üstü

Oluşan yıpranma ve deformasyonları tedavi edip destekliyor ve iyileştiriyoruz. Altın oran enjeksiyonu ile yaşlılığı geciktiriyoruz.

  • Yeniliyoruz:

Bütün bunların dışında genetik olarak sahip olduğumuz oransal , anatomik, asimetrik bozuklukları “altın oran” süzgecinden geçirerek yeniden yapılandırıyoruz.

Yüzün kontür, açı ve hacim bozukluklarını gideren altın oran enjeksiyonu, alın-şakak, dudak-yanak, kaşlararası-burun, kaş-göz, çene-yanak oranlarını idealleştiriyor. Böylece operasyon sonrası yüzünüze bakan bir tazelik, zindelik, güzellik farkediyor ama nasıl olduğunu anlayamıyor. İşin sırrı da bu..