Estetik Cerrahi Cinsel Mutluluğun Hizmetinde…

Vajina estetiği tabu olmaktan çıktı artık. Cinsel mutluluğun en hassas konusu vajinada estetik cerrahi birçok çiftin problemlerini ortadan kaldırıyor. Hem erkek hem kadın, eşleri birlikte mutluluğa taşıyacak çok küçük cerrahi müdahaleler tık ayıp değil.

Vajina dudaklarındaki simetri ve şekil bozuklukları, doğum sonrası ve yaşlanmayla oluşan sarkmalar, RF (Radyo Frekans) ile ameliyat ve lazer teknikleriyle iyileştirilebiliyor artık. Görünen iz bırakmayan, rahat, iyileşme süreleri kısa olan operasyonlarla… Vajinoplasti ile genital bölgedeki yapısal bozulmalar düzeltilir, aynı zamanda vajina kasları gerginleştirilip, vajinal pasaj daraltılır. Gevşemeden dolayı azalmış cinsel hassasiyet (uyarılabilirlik) yeniden kazandırılır.

Vajina iç dudakları estetiği:
Sarkan, asimetrisi ya da şekilsel bozukluğu bulunan vajina iç dudakları küçültülebilir veya mikro yağ enjeksiyonları ile yeniden şekillendirmeye gidilebilir. Öte yandan aşırı sarkık dudakların ilişki sırasında vajina içine girerek ağrı ve rahatsızlık oluşturması durumu da engellenmiş olur.

Daha sıkı bir vajina yapısı:
Vajina iç duvarları ve dokuları yeniden şekillendirilerek, alttaki kas ve destek dokuları sıkılaştırılarak daha sıkı bir vajina yapısı sağlanır.

Doğum dikiş izi:
Doğum esnasında uygulanan epizyotominin bıraktığı dikiş izi giderilebilir. Doğum yırtılmalarının, kas ve destek dokusu yırtıkları onarılır. Hem kadının hem de erkeğin cinsel tatminini engelleyen nedbe dokusu düzeltilir.

“Mons pubis” bölgesinin dolgunlaştırılması:
Yaşlanmaya bağlı olarak dış genital bölgede yağ dokusu azalabilir. Özellikle “mons pubis” ismi verilen kasığın hemen altındaki tüylü bölgede ve labiumlarda incelme görülebilir. Vücudun değişik bölgelerinden liposuction benzeri bir işlemle alınan yeterli ölçüde yağ dokusu bu alanlara transfer edilerek dış görünüm düzeltilir.

Kalın dış genital bölgenin inceltilmesi:
Bu bölgede toplanan fazla yağlar, liposculpture yöntemiyle deri altında eritilip alınarak şekilsel bozukluklar giderilir.

Kilitoris operasyonları:
Kilitorisin kadın orgazmındaki yeri çok önemlidir. Cinsel mutluluk için gerekli duyarlılığa sahip olması önemlidir. Üzerinde kalın bir deri örtü oluşmuş ise, anomalisi varsa estetik cerrahi yardıma koşar. Yanısıra orgazm kolaylaştırıcı G noktası dolgu veya vücut yağıyla büyütülürek etki alanı genişletilir.

Perianal bölge operasyonları:
Anal bölge ile vajina arasındaki bölgede gevşeme ve sarkma meydana gelmişse, perianal gevşeme ile birlikte dış hemoroitler oluşmuşsa yine estetik cerrrahiden yararlanılabilir.

Sağlıklı cinsel yaşantısı olan çiftlerin daha mutlu oldukları gerçeğinden yola çıkarak, saydığımız estetik cerrahi operasyonlarla kadına özgüvenini geri kazandırmayı, eşiyle müşterek yaşantısında büyük önem taşıyan cinsel uyumu yakalamalarına yardımcı olabilmeyi amaçlıyoruz.