“Üç Nesil Estetik”

EC Estetik Cerrahi Kliniği’nin “Üç Nesil Estetik” yaklaşımı, hasta-hekim ilişkisini bütüne yaymak ve sürekliliğini sağlamak, estetik ile ilgili her konuda ailenin yanında olmayı hedefler. Bu yaklaşım, daha genç yaşlardan itibaren hastanın yanında yer alarak, cerrahi operasyon gerekliliğini azaltarak, yapılan operasyonun optimum sonuca ulaşmasını hedefler.

İlk karşılaşma önemlidir. Kliniğimize başvurduğunuzda sizi tanıyor, tıbbi özgeçmişinizi, yaşam şekliniz ve hayat hikayenizi, estetik beklentilerinizi detaylı olarak öğreniyoruz. İsteklerinizin analizini yapıyoruz. Anatomik yapınız ve  cildinizde yaşınıza en uygun sonucu verecek tedavi şekline birlikte karar veriyor, estetik yaşam takip programınızı başlatıyoruz.

Yüzünüz, cildiniz ve bedeninizde yaşınızın gerektirdiği koruma, önlem alma, güzelleştirme ya da değiştirme işlemlerinden birini uygulamaya koyuyoruz:

Koruma: Müdahele gerektirmeyen durum ya da yaşlarda estetik duruşunuzu yıllara karşı korumaya alacak öneriler ve minik uygulamalar,

Önlem Alma: Geçen zaman, yerleşmiş mimikler, yaşam biçimi ve yerçekiminin etkisiyle başlamış, ilerlemesini istemediğimiz sarkma, gevşeme, kırışma gibi olumsuzlukları yavaşlatmak ya da durdurmak için yapılan işlemler,

Güzelleştirme: Oluşmuş deformasyonları en doğal görünümüne geri döndürerek gençleştirme yöntemleri,

Değiştirme: Cerrrahi dışı yöntemlerle başa çıkılamayacak deformasyon ve anomalileri gidermek için uygulanan plastik cerrahi operasyonlar.