Phantom Tedavisi

Mucize bir tedavi olan PHANTOM Tedavisi 9 farklı tedavinin bir araya gelmesinden oluşan sentez. Dünyadaki pek çok farklı ülkenin teknolojilerinin ve doktorlarının bilgi birikimlerinin harmanlanması ve filtrasyonu ile ortaya çıktı. Edindiklerimizi kendi süzgecimizde..

DETAY
Phantom Tedavisi

ECO2

ERGONOMİK VE YENİLİKÇİ FRAKSİYONEL eCO2 LAZER TEKNOLOJİSİ… eCO2, dual modlu lazer sistemi; derin ablatif ve yüzey yenilemede Fraksiyonel CO2 olarak lazer teknolojisinin esnekliğini aynı anda sunan yenilikçi bir teknolojidir. eCO2 yüzeysel epidermisi hedef alarak..

DETAY
ECO2

Infini Radyofrekans

Geleneksel radyo frekanslardan farklı olarak infini, yeni bir yaklaşım olarak MFR (İğneli fraksiyonel radyofrekans), SFR (Yüzeysel fraksiyonel radyofrekans) sistemlerini bir araya getiren üç boyutlu bipolar fraksiyonel radyofrekans sistemidir.Özel tasarlanmış uçlar..

DETAY
Infini Radyofrekans

Spectra XT

DÖVME Dövme ya da başka bir deyişle tattoo, deri üzerine çeşitli makine ve aletler aracılığıyla geçici ya da kalıcı boyaların veya boya benzeri farklı pigment maddelerinin uygulaması ile oluşan cilt yüzeyinde işlemler bütününe denir. Çoğu zaman isteyerek ve severe..

DETAY
Spectra XT

Pamuk Prenses

Tüm yaş gruplarını ve cilt tiplerini tedavi etmeye yönelik hyluronik asit konsantrasyonundan oluşan bir yöntemdir. PAMUK PRENSES YÖNTEMİ CİLDİNİZDE NE GİBİ ETKİLER YARATABİLİR ? İnce çizgiler doldurulabilir. Epidermisi pürüzsüzleştirilebilir. Cildin ışı..

DETAY
Pamuk Prenses

Velashape

Velashape Konu vücudun şekli olduğunda kendilerini acımasızca eleştiren kadınların %91’i vücutlarından memnun değillerdir .Diyet ve egzersiz deneseler de hala bunların yeterli olmadığını düşünüp başka arayışlar içine girerler. İşte burada cerrahi dışı mükemmel bi..

DETAY
Velashape

Ultherapy

Ulthera, cerrahi müdahele olmaksızın gerçekleştirilebilen, yüz germe destekleyici bir tedavi yöntemidir. Zamanın ve yerçekiminin cildimizde yarattığı tahribatı, yüz kırışıklıklarını bir ölçüde silmek için geliştirilmiş güvenilir bir teknolojidir. Odaklanmış ult..

DETAY
Ultherapy

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling ile ciltteki ince kırışıklıklar azaltılmakta, lekeler hafifletilmekte, deri canlandırılabilmektedir. Derinin yenilenme hızı artırıldığı için daha genç hücreler yüzeye yaklaşırlar. Bu da taze ve genç bir görünüm oluşturur. Kimyasal peeling, gliko..

DETAY
Kimyasal Peeling

PRP

PRP (Platelet Rich Plasma) cilt gençleştirme tedavisi. Cildimizdeki kolajen ve elastin lifleri zamanla eski yoğunluğunu kaybetmeye başlar. Bu tedavi ciltte zamanla ortaya çıkan solma, sarkma, lekelenme, kırışma gibi deformasyonları ortadan kaldırmak için uygulanr. ..

DETAY
PRP

Dinamik Dolgu

Hareketli, bir ağda HA uzun zincirlerini koruyan, yeni ve özel bir çapraz bağlama yöntemi Jelin benzersiz dayanıklılık özellikleri Yüzün dinamik alanlarında anında ve uzun süreli etkinlik YENİLİKÇİ RHA YENİ, İSTİSNAİ ÇAPRAZ BAĞLAMA YÖNTEMİ Doğal hyaluronik a..

DETAY
Dinamik Dolgu

Botolinium Toxin

Botoks mimik kaslarının hareketlerinden kaynaklanan kırışıklıkların düzeltilmesinde, zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları, çizgileri ve fazla terlemeyi azaltan, basit ve cerrahi dışı bir uygulamadır. Botox, Clostridum Botulinum bakterisinden üretilmiş..

DETAY
Botolinium Toxin

Likit Yüz Kaldırma

Likit Yüz Kaldırma İnsan olmanın ulvi güzellikleri yanında, varolmanın bedensel bir ağırlığı var. Hepimiz  güzel olmak ve hep genç kalmak istiyoruz. İçimizdeki çocuk asla yaşlanmıyor. İnatla direniyor. Ne yazık ki yaşlandıkça aynadaki görüntünün esiri olmaya ve o ..

DETAY
Likit Yüz Kaldırma

Vajina Estetiği

Vajina estetik ameliyatları tabu değil artık. Bu konuda müracaat edenlerin sayısı giderek artıyor. Vajina dudaklarındaki simetri ve şekil bozuklukları, doğum sonrası ve yaşlanmayla oluşan sarkmalar görünmeyen, iz bırakmayan, rahat ve iyileşme süresi kısa bir ameliy..

DETAY
Vajina Estetiği

Erkek Estetiği

Fiziki güzelliğin sosyal yaşamdaki avantajlarını kullanmak isteyen ve estetik sorunlarını erkeksi çizgileri içinde kalarak çözmek isteyen modern erkekler, kişisel bakım ürünlerinde daha talepkar olmaya ve estetik cerrahinin ayrıcalıklarından faydalanmaya başladı. ..

DETAY
Erkek Estetiği

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı Karın estetiği ve karın germe ameliyatları,liposculture(liposuction) kombineli operasyonlarla zamanımızda artık çok mutlu edici sonuçlar elde etmekte. Genetik  yapıya, yaşlanmaya, aşırı kilo alıp vermeye, yaşam tarzına, duruş ve spor alışk..

DETAY
Karın Germe Ameliyatı

Liposculpture

Liposculpture, estetik cerrahinin bedenin sorunlu her bölgesine uygulanabildiği kombine bir operasyondur.  Yağ alma (liposuction), yağ verme (lipofilling) ve şekillendirme yöntemleri birarada, basıncı ayarlanabilen mikro kanüllü enjektörler yardımıyla uygulanır. En..

DETAY
Liposculpture

Meme Küçültme

Meme Küçültme Ergenlik, hamilelik, menapoz dönemlerinden sonra özellikle meme dokusu ile ilgili şikayetler artar. İri göğüs omurgada ağırlık artışına, duruş bozukluklarına neden olur. Memelerin ağırlığından kaynaklanan, sutyen askılarının belirginleştirdiği izler ..

DETAY
Meme Küçültme

Meme Büyütme

Meme estetiği (meme küçültme, meme büyültme, meme dikleştirme, meme asimetrisinin düzeltilmesi) kadın güzelliğinin en hassas konularından biridir. Meme estetik ameliyatları en çok başvurulan estetik ameliyatlardır. Gelişen teknoloji ve meme implantları sayesinde bu..

DETAY
Meme Büyütme

Kulak Estetiği

Kulak estetik ameliyatı (Otoplasti) “kepçe kulak” deformasyonunun düzeltilmesi için, genellikle lokal anestezi altında ve sedasyon uygulaması ile gerçekleştirilir. Kıkırdak şekillendirici kulak estetiği sonrasında hastalarımız kulaklarının daha sonra açılma risk..

DETAY
Kulak Estetiği

Göz Çevresi Estetiği

Göz çevresi estetik ameliyatları, göz etrafındaki deride zamanla oluşan sarkmaların, torbalanmaların, derin katlanmalarının tedavisi için yapılır. Göz çevresi estetiği göz bebeğinin parıltısına hükmeder. Canlı, dinamik, genç, heyacanlı, güzel, gizemli, baygın ya..

DETAY
Göz Çevresi Estetiği

Burun Estetiği

Burun Estetiği  Burun estetik ameliyatı (rinoplasti), yüzün ifadesini değiştiren en önemli estetik operasyonlardan biridir. Yüzümüzün merkezindeki stratejik yapısı nedeniyle burnumuz ifademizin oluşmasında en yüksek role sahiptir. Burun estetik ameliyatının ön ..

DETAY
Burun Estetiği

Yüz Gençleştirme Estetiği

Yüz Gençleştirme Estetiği Yüz germe ameliyatı, yüz ve boyunda gözle görülür yaşlanma belirtilerinin cerrahi müdahale ile düzeltilmesidir. Yüzdeki problemlere göre üç ana bölümden birinde yapılır: Yüzün üst bölümünde (alın ve kaşlar), yüzün orta bölümünde (göz – ağ..

DETAY
Yüz Gençleştirme Estetiği