Phantom Tedavisi

phantom

Mucize bir tedavi olan PHANTOM Tedavisi 9 farklı tedavinin bir araya gelmesinden oluşan sentez. Dünyadaki pek çok farklı ülkenin teknolojilerinin ve doktorlarının bilgi birikimlerinin harmanlanması ve filtrasyonu ile ortaya çıktı. Edindiklerimizi kendi süzgecimizden geçirdik. Son derece nazik ve keyifli bir işlem. Ağrısız ve tedavi sırasında tatlı bir rahatlık duygusu yaşatıyor. Yaklaşık 50 dakika sürüyor. Pırıltılı, sıkı ve tazelenmiş olarak ayrılıyorsunuz. Minimum 5 seans uygulanıyor. Seans sayısı arttıkça başarısı katlanarak büyüyor. Yaz kış yapılabiliyor olması bir avantaj. Yaz sonrası oluşan yıpranmaları toparlamak için çok etkili.Yıl içerisinde düzenli ritmlerde hayatınızda olması gerektiğine inanıyoruz.Yüzümüzün özellikle dış faktörlere karşı yaşadığı kırılganlıklar için çok başarılı bir çözüm sunuyoruz:

PHANTOM TEDAVİSİ

  1. Alışmış klasik cilt bakım tedavilerinin çok önüne geçen bir cilt bakım tedavisi ile başlıyor. Lazer Karbon peeling ile cildin temizlenmesi, gözeneklerin açılması, homojenleşmesi ve soluk alması sağlanıyor.
  2. Lazer etkisi ile antibakteriyel tedavi yapılıyor. Varolan aknelerin inaktif hale geçerek sönmesi ve yenilerinin oluşması engelleniyor.Antibiotik tedavisinden daha hızlı cevap veriyor.
  3. Lazer tedavisi ile lekelerin homojen hale gelerek ve cild aydınlanıyor.
  4. Lazer tedavisi ile yüzdeki kılcallardan kaynaklanan kırmızı lekeler ve kızarıklıklar azaltılıyor. Daha canlı bir görünüm elde ediliyor.
  5. Lazertonik etkisi ile ısıtılan kollajen ve elastin liflerinde canlanma ve sıkılaşma uyarılıyor.
  6. Kimyasal peeling eklenerek cildin hem üst katmanı tazeleniyor. Cildin yenileme hızı arttırılıyor ve nemlenme potansiyeli destekleniyor.
  7. Özel nano teknolojiler içeren nem ve bakım maskeleri uygulanıyor.
  8. Cilt sıkılığını arttıran , ödemleri azaltan, kollajen ve elastini sıkılaştıran 4 farklı ışıktan oluşan LED TERAPİSİ yapılıyor.
  9. Maskelerdeki ürünlerin cilde girmesine destek olan özel bir akım uygulanarak sonuç başarısı arttırılıyor.

Tedaviyi yaşayan herkese bağımlılık yapabilir uyarısında bulunmak istiyoruz.
Güzel ve mutluluk veren tedavilerin peşinde koşuyoruz. Faydalı birikimleri elde etmek ve sizlere sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.